projektowanie stron internetowych

SZYBKICH, BEZPIECZNYCH, INTUICYJNYCH

Strony internetowe są dziś niezwykle ważne. To nie tylko wirtualne wizytówki, ale bardzo często główny punkt styku konsumenta z marką. Musisz zadbać o to, aby firmowa strona www była przede wszystkim przejrzysta i maksymalnie intuicyjna. Tylko wówczas uda Ci się zatrzymać na niej potencjalnych klientów na dłużej. A to przecież pierwszy krok do zamknięcia sprzedaży.

Tworzenie stron internetowych to wyjątkowo skomplikowany proces, który wymaga nie lada umiejętności. Oczywiście chodzi nam o serwisy internetowe budowane od podstaw zgodnie z zasadami użyteczności user experience, a nie kolejne szablony od niechcenia wrzucone do sieci.

Musisz pamiętać, że w internecie znajdziesz aktualnie prawie 2 miliardy stron internetowych. Robi wrażenie, prawda? Twoja strona nie będzie oczywiście konkurować z nimi wszystkimi, ale zachowując skalę i tak czeka Cię sporo pracy. W Pink Sfinks projektujemy strony internetowe, które znacząco Ci ją ułatwią. Jesteśmy pewni, że gdy tylko na nie spojrzysz, od razu zrozumiesz, co mamy na myśli. To nowoczesne, stworzone z myślą o użytkownikach strony www. Ich atutem jest m.in. fakt, że już w procesie projektowania były zestawione z Twoimi potrzebami. W efekcie otrzymujesz stronę perfekcyjnie dopasowaną do Twoich oczekiwań, a to ogromne wsparcie.

strona tytułowa serwisu internetowego

Nowoczesne strony internetowe według Pink Sfinks

koncept funkcjonalny strony internetowej

Projektowanie stron internetowych, jakie nie tylko spełnią swoje zadanie, ale wręcz zachwycą użytkowników, nie jest łatwe. Jednak my uwielbiamy wyzwania, dlatego bardzo chętnie zabieramy się za prace, w których efekcie powstaje nowa strona internetowa. Jak to robimy? O tym poniżej.

Przede wszystkim stawiamy na mądre projektowanie stron internetowych, a więc takie, które prowadzi do powstania serwisów bogatych w ciekawy content, szybkich, intuicyjnych, a przy tym w pełni bezpiecznych. Tylko takie witryny mają szansę przekonać do siebie internautów i zmienić ich w zadowolonych klientów. Co więcej, mogą one również wspomóc pozycjonowanie. To system naczyń połączonych, dlatego od początku do końca trzeba dbać o najwyższą jakość stosowanych rozwiązań.

Jesteśmy projektantami, dlatego sfera wizualna jest dla nas szczególnie ważna. Projekt graficzny nie może być tylko ładny, czy estetyczny. Głęboko wierzymy, że musi on opowiadać pewną historię, zgodną z duchem marki. Ten, kto trafi na Twoją stronę internetową, ma poczuć, że jest w wyjątkowym miejscu, gdzie zadbano o jego doznania. Takie wrażenie może dostarczyć wyłącznie projektowanie stron internetowych od podstaw, dlatego unikamy wszelkiego rodzaju szablonów, choćby nie wiem, jak pięknych.

Ty jesteś wyjątkowy, Twój biznes jest wyjątkowy, dlatego Twoja strona też powinna taka być. Kropka.

Projekto­wanie stron inter­netowych — co zyskasz?

Niezależnie od tego, czy chodzi o rozbudowany sklep, stronę wizytówkową, klasyczny landing page, czy jakikolwiek inny serwis — stronę internetową należy projektować od podstaw, zawsze w zgodzie z potrzebami klienta. Zyskasz dzięki temu naprawdę wiele.

strona www Thrivebe wyświetlona na smartfonie

od zera do… dobrego serwisu

Strony internetowe projektowane od podstaw są w stu procentach dopasowane do Twoich potrzeb. Ich funkcjonalność idzie w parze z Twoimi oczekiwaniami, zawierają wszystko, co zawierać powinny. To świetna sytuacja, w której nie musisz się obawiać, że na firmowej witrynie czegoś zabraknie. Projekt strony www jest tak naprawdę tworzony wspólnie z Tobą, a więc można śmiało powiedzieć, że — satysfakcja jest gwarantowana.

podstrona produktowa strony internetowej VisPlantis

na tych samych falach

Projektowanie stron internetowych odbywa się w oparciu o pozyskane od Ciebie informacje. Dzięki temu już na stronie głównej możesz zacząć przemawiać głosem dopasowanym do grupy docelowej. Serwis wpisuje się w oczekiwania Twoich odbiorców, przekazuje im to, na co liczą. To bardzo dobry sposób na stosunkowo szybkie pozyskanie klientów i pokazanie im, jak bardzo rozumiesz ich potrzeby.

zakładka ofertowa strony www firmy Mora Design

wwwyborny design

Strona firmowa powinna korespondować z najnowszymi trendami. Co oczywiste, żaden szablon na to nie pozwala. O ile nie chcesz męczyć się z witryną, która jest przestarzała już w momencie publikacji, postaw na proponowane przez nas rozwiązanie. Projektowanie stron www umożliwia wykorzystanie nowatorskich rozwiązań i nawiązanie do aktualnych trendów. Korzystaj z najnowszych rozwiązań, bo dlaczego by nie?

strona internetowa marki so!flow

inna niż wszystkie

Tylko projektowanie stron internetowych od podstaw pozwala budować serwisy w pełni oryginalne. Są to niepowtarzalne witryny, inne niż wszystkie, zupełnie jak Twoja firma. O ile nie chcesz powielać układów menu, grafik, czy innych rozwiązań, które można spotkać, na co drugiej stronie — skorzystaj z możliwości projektowania stron www.

w pełni responsywne projekty strony internetowej na różnych urządzeniach

skrojona na wymiar

Tworzymy responsywne strony internetowe. To podstawa w świecie smartfonów, tabletów i innych mobilnych wynalazków. Na każdym z nich Twoja strona musi wyglądać perfekcyjnie. Wybór naszej agencji to gwarancja prostej obsługi strony internetowej, jej maksymalnego bezpieczeństwa oraz przejrzystości. Mówiąc wprost — jeśli szukasz projektu strony www na miarę XXI wieku, to właśnie znalazłeś ekipę, która go dla Ciebie przygotuje.

Nie tylko
wygląd

Strona www to nie tylko wygląd ale też wiele innych składowych, które powodują, że można się po niej przemieszczać szybko i prosto do celu. W rzeczywistości tworzenie stron www to praca co najmniej kilku osób, a tak się składa, że mamy takich ludzi w naszym zespole.

Chcesz ich poznać i wspólnie zrobić kawał solidnego serwisu internetowego? Napisz do nas.

projekt strony internetowej

– PRZERWA NA REKLAMĘ –

Zobacz kilka
naszych realizacji

Vis Plantis

sesja produktowa wykonana na potrzeby sklepu internetowego

Thrivebe Food

element identyfikacji wizualnej firmy Thrivebe Food
fotografia reklamowa kosmetyku z modelką

so!flow

Tworzymy stronę internetową
— Q&A

W jaki sposób projektujecie strony internetowe?

Każdą stronę internetową projektujemy od podstaw zgodnie z zasadami UX (User Experience) i UI (User Interface). Co to oznacza? Wszystkie elementy naszych stron internetowych, z jakimi wchodzi w interakcję użytkownik, są dopasowane do jego potrzeb. Kreujemy doświadczenie internauty, jego doznania w sposób przemyślany, dając mu coś więcej. Na bieżąco śledzimy trendy również w kontekście rozwiązań technicznych. Co ważne, tworzymy w stu procentach responsywne strony internetowe, to absolutna podstawa.

Ile kosztuje projekt strony www?

Projektowanie stron www to proces skomplikowany i mocno indywidualny. Wszystko zależy od wielkości serwisu oraz jego funkcjonalności. Zachęcamy do kontaktu — porozmawiamy, przedstawisz swoje potrzeby, a my przygotujemy darmową wycenę. Poza tym poznamy się lepiej, a to zawsze cenna rzecz.

Jak długo trwa budowa stron internetowych?

Wszystkie strony internetowe dopracowujemy w najdrobniejszym szczególe. To dla nas niezwykle istotne, abyś otrzymał gotowy, w pełni funkcjonalny produkt. Jesteśmy zdania, że lepiej zaczekać kilka dni, niż później borykać się z niepotrzebnymi problemami. Z tego powodu stworzenie strony internetowej — w zależności od jej wielkości — może potrwać od 2 tygodni do 2 miesięcy.

Czy projektowanie strony internetowej obejmuje również jej kodowanie i wdrażanie?

Wszystko zależy od tego, na co się umówimy. Jesteśmy maksymalnie elastyczni. Nie kodujemy osobiście, natomiast współpracujemy z zaprzyjaźnionymi, a co najważniejsze sprawdzonymi firmami, oczywiście nadzorując cały proces. Razem przygotowujemy strony i sklepy internetowe najwyższej klasy. Możemy także pracować z osobami wyznaczonymi przez Ciebie, żaden problem.

i’m blue dabl di digital 

i’m blue dabl di digital 

Projekt Twojej strony internetowej na sto dwa

Budowa strony internetowej to prawdziwe wyzwanie. Na całe szczęście lubimy takie podejmować. Przygotowany przez nas serwis wyróżnia oryginalny projekt graficzny, intuicyjny interfejs, pełna responsywność, nowatorskie rozwiązania i wiele, wiele więcej. Wybierz więc strony www najlepsze z możliwych, pnij się w górę w wynikach wyszukiwania i zdobywaj nowych klientów. Trzymamy kciuki, czekamy na Ciebie!

Inne usługi w ramach digital marketingu: