filmy reklamowe

WIZUALNY MAJSTERSZTYK

Różnego rodzaju spoty reklamowe to kolejny level, jeśli chodzi o promocję Twojego biznesu. Wpływają na rozpoznawalność marki, zwiększają sprzedaż i w krótkim czasie budują pozytywny wizerunek. Musisz tylko sięgnąć po ekspertów z oryginalnym pomysłem. Bo chociaż nie jesteśmy w Hollywood, to wierz nam — od filmów klasy B powinieneś trzymać się z daleka.

Odpowiednio zaplanowane, profesjonalne filmy reklamowe mają ogromną siłę. Oddziałują na odbiorców, tworząc w ich umysłach sieć skojarzeń prowadzącą do Twoich produktów, czy usług. Spoty reklamowe są nie tylko pozytywnie oceniane, ale przede wszystkim skuteczne. Właśnie dlatego warto się na nich skupić. Jesteśmy przekonani, że wybór tego rodzaju filmów na sposób promocji, to decyzja najlepsza z możliwych.

Zawsze, gdy produkujemy filmy reklamowe, dociera do nas jedna, ważna rzecz — są one niezwykle łatwe w odbiorze. Medium wizualne nie wymaga od odbiorcy żadnej aktywności. W dzisiejszych czasach to bardzo istotne, aby nie przysparzać konsumentom dodatkowych obowiązków. Właśnie dlatego filmy promocyjne są tak chętnie oglądane. Wykorzystaj to!

klatka z filmu reklamowego kosmetyków

Produkcja filmów reklamowych — dobrych i pomysłowych

ujęcie z filmu reklamowego VisPlantis

Filmy reklamowe zajmują bardzo ważne miejsce w naszej ofercie. Po pierwsze, uważamy je za naprawdę skuteczne, po drugie, cenimy za możliwość uwolnienia kreatywności, a po trzecie — po prostu szalenie lubimy je robić! To ten rodzaj pracy, jaki przynosi całą masę satysfakcji.

Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu wypracowaliśmy już własne know-how. Tworzymy filmy promocyjne, bazując na trzech podstawowych filarach. Chodzi tutaj o:

  • oryginalność — rynek (szeroko rozumiany) jest nasycony. Aktywnych firm jest cała masa, a każdego dnia powstają kolejne. Część z nich stawia w przekazie marketingowym na filmy promocyjne. Z tego powodu wszystko, co przygotowujemy dla Ciebie, musi być oryginalne, niepowielone i kreatywne. Tylko w ten sposób zdobędziesz uwagę odbiorców oraz wpłyniesz na wzrost rozpoznawalności firmy.
  • spójność — to bardzo ważna kwestia. Kreatywność jest istotna, ale musi iść w parze z wizerunkiem marki. Twój przekaz powinien być spójny, aby każdy kolejny element zwiększał jego siłę, a nie przynosił efekt odwrotny do zamierzonego. Oczywiście możesz zaskoczyć filmem, natomiast tylko wówczas, gdy ma to jakiekolwiek uzasadnienie.
  • zrozumienie — słynna grupa docelowa. Filmy reklamowe również muszą być do niej skierowane. Każda treść, niezależnie od jej formatu, powinna być dopasowana do odbiorcy, dla którego powstaje. Właśnie dlatego, zanim zabierzemy się do pracy, usiłujemy Cię dobrze poznać.

Filmy reklamowe — wizualna uczta

Dokładnie tak! Profity wynikające z filmów reklamowych są podobne do tych, które gwarantuje nam fotografia produktowa. Zakładając, że efekt podniesiesz do potęgi, bo w przeciwieństwie do zdjęć, przedstawiony na ekranie produkt jest w nieustannym ruchu, a to poszerza dostępny wachlarz możliwości, których ostatecznym celem jest utrzymać uwagę widza.

reklamowe filmy na przykładzie telewizji

zapisz się w pamięci

Filmy reklamowe, jako medium wizualne znacznie łatwiej trafiają do odbiorcy. Ludzki mózg przyswaja obraz szybciej niż tekst. Co ważne, zapamiętujemy znacznie więcej z tego, co zobaczymy, a więc m.in. z materiałów wideo. To ogromny atut w świecie ciągłego pośpiechu i potoku treści, który wylewa się na nas każdego dnia — w sieci i poza nią. Warto zdecydować się na spoty reklamowe, gdyż poziom ich skuteczności jest bardzo wysoki.

film reklamowy w internecie. Platforma Youtube

elastyczny gdy potrzeba

Film reklamowy jest uniwersalny. Co to właściwie znaczy? Może być publikowany na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, jak też na platformach wideo — YouTube, czy Vimeo. Jeśli zechcesz, możesz wykorzystać go w newsletterze. Dostępnych opcji jest sporo, dlatego masz pewność, że znajdziesz właściwe miejsce dla przygotowanych materiałów.

filmy szkoleniowe jako ważny element wspierający biznes

niezastąpiony skrzydłowy

Filmy reklamowe tworzymy w ten sposób, aby były spójne z wizerunkiem marki i całym przekazem marketingowym. Dzięki temu możesz bez trudu wykorzystać je, jako wsparcie dotychczasowych działań promocyjnych, w tym kampanii reklamowych. To ciekawe rozwiązanie, które może generować efekt synergii, a więc dodatkowo zwiększyć siłę oddziaływania, czy zasięgi prowadzonych akcji marketingowych.

filmy korporacyjne / filmy instruktażowe od zaplecza

w centrum uwagi

Realizujemy filmy reklamowe pomocne w budowaniu społeczności wokół marki. Mogą one aktywizować konsumentów, zachęcać do określonych działań. Zwiększą też świadomość marki. Decydując się na tę formę promocji, w stosunkowo łatwy sposób wyróżnisz się na tle konkurencji. To prosta droga do większego zainteresowania, a co za tym idzie większej sprzedaży.

Ty też zasługujesz
na oscara!

Takiego w kategorii filmu reklamowego roku. Chociaż wiemy, że równie dobrze, z chęcią przyjąłbyś także wyróżnienie w postaci wielu zainteresowanych Twoim produktem klientów.

W takim razie pozwól nam zawalczyć o tę nominację. Wiesz gdzie nas szukać.

klatka z filmu reklamowego so!flow

– PRZERWA NA REKLAMĘ –

Zobacz kilka
naszych realizacji

Elfa Pharm

projekt graficzny etykiet kosmetyków

kosmetyki so!flow

Opakowania kosmetyków marki so!flow
sesja produktowa wykonana na potrzeby sklepu internetowego

Vis Plantis

Filmy promocyjne — Q&A

Jakie filmy przygotowujecie?

Może zabrzmi to, jak tani slogan, ale naprawdę wiemy, że klienci mają różne potrzeby. Wpływ na nie ma wielkość firmy, oferta, branża, sytuacja na rynku, plany rozwoju i wiele, wiele innych kwestii. Z tego powodu jesteśmy elastyczny i tworzymy różne filmy reklamowe. Najczęściej są to:

  • filmy produktowe,
  • filmy wizerunkowe,
  • kreatywne spoty reklamowe,
  • filmy szkoleniowe
  • filmy instruktażowe

Gdzie można zobaczyć Wasze filmy?

Wszędzie w sieci, a więc na platformach typu YouTube, w mediach społecznościowych, na stronach internetowych. Jeśli chcesz zobaczyć, niektóre spośród naszych produkcji — skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci, na co nas stać w kwestii produkcji filmów reklamowych.

Co możecie sfilmować?

W zasadzie to wszystko. Jak już wspominaliśmy — jesteśmy elastyczni, a więc łatwo adaptujemy się do warunków, przyswajamy pomysły i ulepszamy je. To ciekawy proces skutkujący tym, że nasze filmy promocyjne to najwyższa jakość wymieszana z toną kreatywności.

i’m blue dabl di digital 

i’m blue dabl di digital 

Twój nowy film reklamowy

Jeśli dotrwałeś do tego miejsca, to pewnie jesteś mocno zainteresowany tym, co może Ci dać dobry film reklamowy. Porozmawiajmy, a będziemy w stanie zaproponować Ci rozwiązanie w stu procentach dopasowane do Twoich potrzeb. Zachęcamy też do tego, żebyś rozejrzał się po naszej stronie internetowej i poznał nas trochę lepiej. Z doświadczenia wiemy, że to najlepsza droga współpracy. Jedno jest pewne — jeżeli liczysz na stworzenie naprawdę dobrego spotu reklamowego, to jesteś we właściwym miejscu.Zapraszamy.

Inne usługi w ramach digital marketingu: