fotografia reklamowa

WIZUALNA STRONA MARKETINGU

Sfera wizualna jest niezwykle istotna w promocji Twojej marki, produktów, czy usług. W końcu — jak Cię widzą, tak Cię piszą, a pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dobra fotografia reklamowa to świetny sposób na to, aby przyciągnąć uwagę konsumentów i przekonać ich do zakupu.

fotografia wizerunkowa inspirowana polskim folklorem

Bezpośrednim bohaterem fotografii reklamowej są oczywiście produkty, wyobrażenia usług, czy po prostu wizualne elementy marki, natomiast na pewnej płaszczyźnie powinien nim być Twój klient. Mowa oczywiście o grupie docelowej, do jakiej skierowana ma być fotografia produktowa, czy — szerzej — reklamowa.

Zarówno zdjęcia produktów, jak i jakiekolwiek inne muszą uwzględniać charakter odbiorcy. Właśnie dlatego warto współpracować z ekspertami, którzy wiedzą, jak podejść do tematu, mają unikalną perspektywę, wiedzę i umiejętności. Fotografia kreatywna — bo tylko taka ma sens — ma ogromną siłę oddziaływania. Może sprawić, że potencjalny klient znacznie szybciej zdecyduje się na zakup, czy inne wejście w interakcję z marką. Choćby dlatego dobrze jest odważnie podejść do kwestii fotografii reklamowej. A tak się składa, że jesteśmy pioruńsko odważni…

pudełko serii kosmetyków dla mężczyzn marki Element.

Tajemnice (naszej) fotografii reklamowej

fotografia kreatywna przedstawiająca produkt z użyciem różnych efektów świetlnych

Musisz pamiętać, że reklama w internecie, to w dużej mierze obraz. O ile teksty nie są z reguły czytane, a raczej skanowane, o tyle fotografia reklamowa przyciąga i zatrzymuje uwagę na dłużej. Oczywiście, jeśli jest wartościowa. W sieci wciąż zastosowanie znajduje stare powiedzenie, głoszące, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Zaufaj nam i pozwól opowiedzieć Twoją historię poprzez stylowe zdjęcia reklamowe.

Rzecz jasna możesz odwiedzić dowolne studio fotograficzne i wykonać sesję zdjęciową o charakterze marketingowym. Warto jednak, abyś oddał się w ręce prawdziwych specjalistów, którzy wiedzą, na czym polega wysokiej klasy fotografia reklamowa. Tylko w takiej sytuacji będziesz miał pewność, że uzyskasz jakościowe zdjęcia produktowe, na jakie zwrócą uwagę wszyscy potencjalni klienci.

Do każdego klienta podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Jesteśmy ciekawi Ciebie, Twojej firmy i tego, co oferuje. Chcemy Cię poznać, aby później móc pokazać od jak najlepszej strony. Co więcej, chcemy też poznać Twoich potencjalnych klientów, grupę docelową, do której mają trafić nasze fotografie.

Głęboko wierzymy, że kluczową cechą całego procesu twórczego musi być zrozumienie Twoich potrzeb, dlatego wierz nam, wypijemy niejedną kawę, odbędziemy wiele rozmów. Jednak bez obaw, jesteśmy sympatyczną zgrają. No i mamy fajnego kota.

Korzyści płynące z fotografii reklamowej

Fotografia reklamowa to mnóstwo korzyści, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twój biznes. Zestawiając je z kosztami, okazuje się, że masz do czynienia z opłacalnym sposobem na wsparcie działań marketingowych i sprzedażowych. Czas, abyś poznał to, co mogą Ci zaoferować dobrej jakości zdjęcia reklamowe.

liczy się pierwsze wrażenie

Przede wszystkim trzeba zauważyć jedną rzecz, kupujemy oczami. Bardzo często wystarczy, że zobaczymy dany produkt i już — klamka zapadła. Dlatego musimy nauczyć się sprzedawać obrazem i właśnie tutaj z pomocą przychodzi fotografia reklamowa. Musisz wzmocnić swój przekaz marketingowy dobrymi zdjęciami, a wówczas po pewnym czasie zauważysz, że mają one pozytywny wpływ na Twoją sprzedaż.

fotografie kreatywne kosmetyków marki Element

obrazy, które mówią

Komunikacja wizualna to w dzisiejszym, zdigitalizowanym świecie klucz do serc klientów. Ten, kto jej nie docenia, odbiera sobie szansę na sukces. Fotografia reklamowa pomoże Ci trafić do odbiorców, przyciągnąć ich do Twojej oferty i ostatecznie przekonać do zakupu. Chociaż dobre zdjęcia reklamowe mogą być wykorzystane niemal w każdych działaniach promocyjnych, to sprawdzą się zwłaszcza w internecie. Jeśli więc chcesz działać online, musisz zainteresować się tym, co proponuje fotografia reklamowa.

profesjonalne zdjęcia wizerunkowe dla Klezmorim Trio

profesjonalny image

Ważnym elementem komunikacji wizualnej jest fotografia wizerunkowa. Dzięki niej nie tylko pokażesz swojej grupie docelowej, kim jesteś, ale też znacznie zwiększysz świadomość marki. Jeżeli obrazy trafiają do nas szybciej niż np. teksty, a dodatkowo są łatwiej zapamiętywane, to dlaczego by ich nie wykorzystać, budując obecność marki w sieci?

kreatywne zdjęcia reklamowe still life

zdjęcia proste ale niebanalne

Fotografia reklamowa powinna być wykorzystywana zwłaszcza w sklepach internetowych. Packshoty, kreatywne zdjęcia reklamowe i wiele więcej — bez tego, nie ma dobrego sklepu www, który będzie w stanie przekonać użytkowników do zakupu. Mówiąc wprost — dobrej jakości zdjęcia produktowe w różnych rozmiarach, oto, czego potrzebuje każdy właściciel sklepu internetowego.

Po drugiej stronie
obiektywu

Masz pomysł na zdjęcie reklamowe dla siebie lub swoich produktów? Świetnie, podziel się z nami tym pomysłem, a z pewnością dopełnimy Twoją wizję i stworzymy wspólnie zdjęcia, od których ciężko będzie oderwać wzrok. Zajrzyj do naszego portfolio. Mamy tam kilka przykładów.

Nie krępuj się – pisz do nas.

sprzęt niezbędny do fotografii produktowej

– PRZERWA NA REKLAMĘ –

Zobacz kilka
naszych realizacji

kosmetyki Vis Plantis

sesja zdjęciowa produktowa w leśnym charakterze

Strefa Zmian

sesja zdjęciowa stylizowana inspirowana barokiem
fotografia reklamowa kosmetyku z modelką

kosmetyki so!flow

Fotografia reklamowa — Q&A

Jakie sesje wykonujecie?

Właściwie każde. Fotografia reklamowa to bardzo szeroka dziedzina, a my dążymy do tego, aby móc zaproponować klientom dokładnie to, czego potrzebują. W naszej ofercie znajduje się m.in.:

  • fotografia produktowa,
  • fotografia reklamowa,
  • fotografia kulinarna,
  • fotografia wizerunkowa.

Wykonujemy sesje stylizowane, zdjęcia korporacyjne, a nawet sesje modowe. Tak naprawdę trzymamy się jednej zasady — wszystko, byle kreatywnie.

Gdzie wykorzystam wykonane przez Was zdjęcia?

Fotografia reklamowa ma to do siebie, że może być wykorzystywana na dowolnym nośniku, w dowolnym medium. Media społecznościowe, materiały POS, billboardy wielkoformatowe, katalogi produktowe, strony www… wymieniać dalej?

Wszystko zależy od tego, czy interesuje Cię fotografia produktowa, wizerunkowa, czy np. sesje korporacyjne. Bądź jednak spokojny, najpierw porozmawiamy i ustalimy, czego szukasz, a dopiero później chwycimy za aparat. Tak, czy tak, możesz liczyć na wysokiej klasy zdjęcia reklamowe.

Fotografia reklamowa — czego potrzebujecie, aby wykonać zdjęcia?

Tak naprawdę wystarczy rozmowa, brief i produkty, jakie mają trafić na zdjęcia reklamowe. Cała reszta leży po naszej stronie. Trafiłeś na studio fotografii produktowej, któremu możesz zaufać.

gimme baby one more ad 

gimme baby one more ad 

Nasze studio fotografii produktowej i reklamowej

Fotografia reklamowa to według nas jeden z najlepszych sposobów na mocny i spójny przekaz marketingowy. Nie tylko znamy się na niej, ale po prostu ją lubimy. Wiemy, że przynosi świetne rezultaty.

Tam, gdzie niektórzy widzą zwykłe zdjęcia jedzenia na białym tle, my widzimy okazję do kreatywnej fotografii kulinarnej. W standardowych zdjęciach produktowych dostrzegamy okazję do wysłania silnego komunikatu promocyjnego. I tak dalej, i tak dalej… chyba już rozumiesz, prawda?

Pomożemy Ci odkryć potencjał, jaki oferuje fotografia reklamowa. Zadzwoń lub napisz, porozmawiajmy. Czas, aby wprowadzić Twój marketing na jeszcze wyższy poziom.

Inne usługi w ramach reklamy: